כידוע, השגת אזרחות רומנית מקנה יתרונות רבים לרוכשים אותה. באמצעותה ניתן לגור, לעבוד, להשכיר נדל"ן,
לרכוש לימודי השכלה גבוהה מוזלים ואף בחינם ועוד.

משרד עורכי דין חווה ברסלר מעניק ליווי משפטי עד לרגע השגת האזרחות והדרכון לאנשים שהיא נשללה מהן, וגם לצאצאיהם -  ובהתאם לחוק האזרחות הרומני משנת 1991.
 

המקצועיות, המיומנות וכן העבודה המהירה והיעילה של עורכי הדין במשרד הם אלו שעושים אותו למומלץ בתחום. כידוע,
השגת אזרחות וגם דרכון רומני - אירופאי מצריכה נסיון ובקיאות רבה בשפה הרומנית וקשר עם גורמי המשפט ברומניה.
עורכי הדין של המשרד מתמחים בכל ההליך הבירוקרטי הנחוץ לשם כך, יעניקו לכם ליווי וייעוץ לאורך כל ההליך, מה מרומניה , ולרבות תעודות לידה וכל האיורים הנדרשים, דבר שיחסוך ללקוחותינו זמן וכסף והעיקר - הגעה למטרה, שהיא רכישת דרכון רומני - אירופאי .
 

משרד עו"ד חוה ברסלר ישיג עבורכם את כל המסמכים והאישורים הדרושים מרומניה, כולל  אלו שמצויים ברשויות ובמשרדי הממשלה הרומניים . אנו משרתים גם לקוחות שמטפלים בעצמם בהליך אך זקוקים לשירותי תרגום בשפה הרומנית, עם אישור  נוטריוני ואפוסטיל .

דרכון רומני הינו באופן אוטומטי גם דרכון אירופאי. בעזרתו תוכלו להנות ממעבר חופשי בין מדינות האיחוד, ללא תשלום מכס, לשהייה במדינות  האיחוד האירופאי, ללימודים מוזלים או בחינם, לרשינות עבודה בהתאם לכללים בכל מדינה ומדינה ובעתיד, יתכן ואף כניה לארצות הברית ללא צורך בויזה, שכן רומניה נמצאת במו"מ עם ארה"ב על ויתור הצורך בויזה למחיקי דרכון רומני - אירופאי (ביום כתיבת מאמר זה - המו"מ טרם הושלם) .  

 

**משרדינו מתמחה בנוסף גם בהוצאת דרכון פוטגלי